ART / Lithographs / Litographs 7278010
nr 727 8010
LITOGRAPHS
3 pcs, signed, archipelago scene, subject size: 37x26,
3 st, signerade, Skärgårdsmotiv, motivets mått: 37x26
SEK 200
Monday November 28 2011
at 19:46:33
150 kr